dot
UKW
home  |   kontakt  |   dodaj do ulubionych  
UKW dot dot
szukaj wydarzenia:
Dni Nauki 2009
dot
22 kwietnia 2009
ścieżka pedagogiczno-psychologiczna
ścieżka humanistyczna
ścieżka informatyczno fizyczna
ścieżka przyrodnicza
dot
23 kwietnia 2009
Dzień słowiański




dot
Dzień słowiański
zapisy  wymagane zapisy    impreza dla dzieci  impreza dla dzieci
9:00-11:00Sala Rady Wydziału, Chodkiewicza 30

dla zaproszonych gości
9:00-9:30Aula Nova, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Jarosław Jakubowski

wykład
9:00-17:00Hol przy Sali Senatu
dr Monika Nawrot-Borowska

wystawa
9:00-10:00s. 20, Bud. E, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Zofia Wolniakowska

warsztaty
impreza dla dzieci
9:00-9:45Spichrze, ul. Grodzka 7-11zapisyimpreza dla dzieci
mgr Jolanta Szałkowska-Łoś
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

pokaz
prezentacja multimedialna
impreza dla dzieci
9:00-14:00Boisko (Budynek E), Chodkiewicza 30impreza dla dzieci
mgr Marika Lewandowska
Koło Naukowe Dydaktyków
Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej

warsztaty
pokaz
impreza dla dzieci
9:00-10:00s. 5, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Małgorzata Stefaniak

warsztaty
impreza dla dzieci
9:00-10:00s. 109, Ossolińskich 12zapisy
mgr Ewa Wachowiak
Koło Naukowe Przyrodników

warsztaty
pokaz
9:00-11:00s. 101, Plac Weyssenhoffazapisyimpreza dla dzieci
dr Danuta Galanciak
mgr Adam Szulc
Koło Naukowe Fizyków

warsztaty
impreza dla dzieci
9:10Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Barbara Wilbrandt

wycieczka
impreza dla dzieci
9:30-14:30Boisko, Chodkiewicza 30impreza dla dzieci
mgr Adrianna Witucka
Wojewódzki Ośrodek Kultury w Bydgoszczy

warsztaty
pokaz
impreza dla dzieci
9:30-10:00Czytelnia, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30
prof. Anatolij Melnyk

wykład
9:30-11:00s. 201, Budynek Główny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
dr Beata Kamińska
Koło Naukowe Studentów Muzyki

warsztaty
impreza dla dzieci
9:45-10:45Aula Nova, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Wojciech Maliszewski

wykład
pokaz
10:00-11:00s. 12, Ossolińskich 12zapisy
dr Mariusz Rybacki

warsztaty
10:00-10:45Aula Mikotoksyn, Bud. F, Chodkiewicza 30zapisy
dr Maria Dombrowicz
mgr Katarzyna Mackiewicz-Mrugowska
Biuro Podróży First Class

konkurs wiedzy
10:00-15:00Budynek Główny, Chodkiewicza 30
dr Wiesława Wołoszyn-Spirka
mgr Ewa Krause
Powiat Sępoleński

pokaz
koncert
10:00-16:00Boisko, Chodkiewicza 30
Przemysław Kubiczek

pokaz
warsztaty
10:15-11:15s. 5, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Małgorzata Stefaniak

warsztaty
impreza dla dzieci
10:15-11:15s. 109, Ossolińskich 12zapisy
mgr Ewa Wachowiak
Koło Naukowe Przyrodników

warsztaty
pokaz
11:00-12:00Sala Rady Wydziału, Budynek Główny, Chodkiewicza 30
mgr Michał Kuzimski
mgr Witold Kawalec

koncert
wejście na zaproszenia
11:00-12:15Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
11:00-12:00Aula Atrium, Budynek Gł., Chodkiewicza 30

wykład
11:00-12:00Aula Mikotoksyn, Bud. F, Chodkiewicza 30
prof. Zofia Sawaniewska-Moch
prof. Grażyna Sawicka

konkurs
11:00-12:30Aula Nova, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Mirosława Wronkowska-Dimitrowa

wykład
pokaz
11:00-11:45Spichrze, ul. Grodzka 7-11zapisyimpreza dla dzieci
mgr Józef Łoś
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

warsztaty
pokaz
impreza dla dzieci
11:00-12:00s. 120, Bud. E, Chodkiewicza 30zapisy
prof. Małgorzata Święcicka
dr Rafał Zimny

warsztaty
11:00-12:30s. 17, Bud. E, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
paedDr. Simoneta Babiaková, PhD.
mgr Mariana Cabanová

warsztaty
impreza dla dzieci
11:00-13:00s. 201, Budynek Główny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
dr Beata Kamińska
Koło Naukowe Studentów Muzyki

warsztaty
impreza dla dzieci
11:00-12:00s. 12, Ossolińskich 12zapisy
dr Mariusz Rybacki

warsztaty
11:00-13:00s. 101, Plac Weyssenhoffazapisyimpreza dla dzieci
dr Danuta Galanciak
mgr Adam Szulc
Koło Naukowe Fizyków

warsztaty
impreza dla dzieci
11:10-12:10s. 220, Budynek Główny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Beata Konkol

warsztaty
impreza dla dzieci
11:20-12:35Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
11:30-12:30s. 5,, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Małgorzata Stefaniak

warsztaty
impreza dla dzieci
11:30-12:30s. 109, Ossolińskich 12zapisy
mgr Ewa Wachowiak
Koło Naukowe Przyrodników

warsztaty
pokaz
11:40-12:55Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
12:00-13:00s. 20, Bud. E, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Zofia Wolniakowska

warsztaty
impreza dla dzieci
12:00-13:15Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
12:00-13:30Czytelnia, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
dr Bernadeta Iwańska-Cieślik

warsztaty
impreza dla dzieci
12:15-12:45Aula Mikotoksyn, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Dariusz Spychała

wykład
12:15-13:45s. 245, Budynek Główny, Chodkiewicza 30zapisy
Anna Pryłowska
dr Benedykt Odya
Koło Naukowe Studentów Muzyki

warsztaty
12:20-13:35Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
12:40-13:55Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
12:45-14:45Aula Nova, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Magdalena Deptuła
dr Grzegorz Kaczmarek

warsztaty
wykład
12:45-13:45s. 109, Ossolińskich 12zapisy
mgr Ewa Wachowiak
Koło Naukowe Przyrodników

warsztaty
pokaz
13:00-14:00s. 5, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Małgorzata Stefaniak

warsztaty
impreza dla dzieci
13:00-14:00Aula Atrium, Budynek Gł., Chodkiewicza 30

wykład
13:00-14:00Aula Mikotoksyn, Bud. F, Chodkiewicza 30impreza dla dzieci
dr Mariusz Guzek

pokaz filmowy
impreza dla dzieci
13:00-14:15Ogród Botaniczny, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Dominika Brożek

gra terenowa
pokaz
impreza dla dzieci
13:00-15:00s. 101, Plac Weyssenhoffazapisyimpreza dla dzieci
dr Danuta Galanciak
mgr Adam Szulc
Koło Naukowe Fizyków

warsztaty
impreza dla dzieci
14:00-15:30Czytelnia, Biblioteka Główna, Chodkiewicza 30
dr Maria Dombrowicz
Koło Naukowe „Europejski Wędrowiec”

wystawa
pokaz
14:00-14:15Scena Campus UKW, Chodkiewicza 30

14:15-15:15Aula Atrium, Budynek Gł., Chodkiewicza 30
dr Rafał Zimny

pokaz
14:15-15:15Aula Mikotoksyn, Bud. F, Chodkiewicza 30
dr Danuta Galanciak
Koło Naukowe OMEGA
Koło Naukowe Fizyków

wykład
14:30-15:30Scena Campus UKW, Chodkiewicza 30

koncert
15:00-16:00Aula Nova, Bud. F, Chodkiewicza 30
mgr Michał Moch

wykład
15:30-16:00przed Biblioteką Główną, Chodkiewicza 30zapisyimpreza dla dzieci
mgr Anna Chmara

wycieczka
impreza dla dzieci
15:30-16:30Aula Atrium, Budynek Gł., Chodkiewicza 30
dr Milena Chomik

pokaz
19:00Kinoteatr POW, ul. Dwernickiego 1

koncert galowy
wejście na zaproszenia
imprezy dla dzieci

WITAMY!
KONKURS NA LOGO BFN 2010!
KONKURS FOTOGRAFICZNY 2010
Dni Nauki 2009 - galeria
DZIEŃ WŁOSKI W BYDGOSCZY
Zapisy
Biuro Organizacyjne Dni Nauki
Rada Programowa
Partnerzy
Kontakt
Dojazd
Do pobrania
Koncerty
Dyktando - sprawdź się!
moje Dni Nauki



Koncert
Enigma
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Bydgoszcz 2009
kreacja: mcast
dot